Zaloguj Search

Aktualności

 
Udany rajd loretański
16 września 2017

Udany rajd loretański

W sobotę 16 września w Skrzebowej odbył się po raz pierwszy rajd pieszo-rowerowy pn. "Nasze Loreto". Wzięło w nim udział około 100 osób w różnym wieku z najbliższej okolicy ale także innych miejscowości gminy Raszków oraz z Ostrowa Wielkopolskiego i Pleszewa.

Rajd pieszo-rowerowy
1 września 2017

Rajd pieszo-rowerowy

W sobotę 16 września zapraszamy na rajd pieszo-rowerowy, będący podsumowaniem dwuletnich działań w ramach projektu „Nasze Loreto – ogólnopolski szlak kaplic loretańskich”.

Konkurs fotograficzny rozstrygnięty
1 września 2017

Konkurs fotograficzny rozstrygnięty

Znamy zwycięzców konkursu fotograficznego poświęconego dzwonnicom loretańskim, ogłoszonego w ramach projektu "Nasze Loreto - ogólnopolski szlak kaplic loretańskich (kontynuacja)".

Dzwonnice loretańskie
16 sierpnia 2017

Dzwonnice loretańskie

Tym razem dzwonnice loretańskie a także kaplice loretańskie w Krakowie, Wojniczu i Olkuszu były celem wyjazdu studyjnego w ramach projektu "Nasze Loreto - ogólnopolski szlak kaplic loretańskich". W wyjeździe, który odbył się w dn. 10-12 sierpnia, udział wzięło ponad pięćdziesięciu mieszkańców naszych miejscowości i innych miejscowości gminy Raszków.

Szlakiem loretańskim na Dolnym Śląsku
10 sierpnia 2017

Szlakiem loretańskim na Dolnym Śląsku

Lubiąż, Krzeszów i Nowa Ruda były celem pierwszego tegorocznego wyjazdu studyjnego w ramach projektu "Nasze Loreto - ogólnopolski szlak kaplic loretańskich". W wyjeździe udział wzięło ponad pięćdziesięciu mieszkańców naszych miejscowości a jego celem było poznanie trzech kolejnych obiektów wchodzących w skład nowo powstałego szlaku.

Szlak dzwonnic loretańskich - konkurs fotograficzny
23 maja 2017

Szlak dzwonnic loretańskich - konkurs fotograficzny

Zapraszamy do udziału w konkursie na fotografie obrazujące dzwonnice loretańskie. Konkurs jest częścią projektu "Nasze Loreto - ogólnopolski szlak kaplic loretańskich (kontynuacja)", którego tegoroczna edycja poświęcona jest m.in. dzwonnicom loretańskim.

V Koncert przy ruinach
11 maja 2017

V Koncert przy ruinach

Tym razem w wyjątkowej scenerii zabytkowych ruin kaplicy loretańskiej w Skrzebowej zaprezentuje się wrocławski zespół "Spirituals Singers Band"...
Strona 4 z 6Początek   Wstecz   1  2  3  [4]  5  6  Dalej   Koniec